EGA Master S.A., İspanya'nın endüstriyel merkezi olan Bask Bölgesi'nde bulunan yüksek kaliteli endüstriyel alet üreticisidir. Şirket on yılı aşkın bir süredir Borulama Aletleri ile çalışmaktadır ve on yılı aşkın bir süredir petrol ve gaz, madencilik, havacılık, otomotiv veya inşaat mühendisliği ile çalışmaktadır.

Bugün, EGA Master, güvenliği ve verimliliği arttırmayı ve entegre bir durak teklifi sunmayı amaçlayan son derece uzmanlaşmış endüstriyel çözümler tasarlar ve üretir. Şirket, uluslararası bir projeksiyon ile ilk 100 İspanyol markasından biri olarak seçilmiştir. Sektörünün ilk şirketlerinden biri olan İspanya'nın prestijli Lider Markaları Forumuna giriş yapan şirket, aynı zamanda ünlü şirketlerin Zara, Barcelona FC, Banco Santander, Real Madrid CF Repsol o Telefónica.

EGA Master, endüstriyel son kullanıcı için bu 10 ürün grubu ile tek elden çözüm sunan tek üreticidir: El aletleri, Boru aletleri, 1000V İzoleli aletler, ESD Elektro Parçalayıcı aletler, Anti-kıvılcım ve Titanyum aletler, düşürme aletleri, Takım kontrol sistemi, Hidrolik ve Pnömatik Sualtı araçları ve ATEX sertifikalı Kendinden Emniyetli / Patlama Korumalı Aletler.
Tüm takımlarımız, herhangi bir imalat kusuruna karşı ömür boyu garanti kapsamındadır.
EGA MASTER S.A. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikaları, diğerlerinin yanı sıra Avrupa EFQM Toplam Kalite Yönetimi modelinin uygulanmasında öncüdür.
EGA MASTER S.A., üretiminin yaklaşık% 90'ını dünya çapında 150'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.
EGA MASTER S.A., 200'den fazla Patent olup, cirosunun% 6'sını Ar-Ge'ye yatırım yapmaktadır.
Exxon Mobil, Shell, BHP Billiton, Siemens, Philips, Airbus, Coca Cola, Nissan-Renault, UN veya NATO, EGA Master araçlarını kullanan şirketler ve kurumlar arasındadır.

Ürün gruplarını görmek için tıklayınız