Product Image

40 yılı aşkın bir süredir, soğuk çekilmiş profillerden, mil-göbek bağlantıları için standart parçalar aynı zamanda sabitleme ve bağlantıların güç aktarımı için bileşenler üretiyoruz. Optimize edilmiş süreçler tarafından, geniş seri üretiminde olduğu gibi standart modeller veya bir kerelik üretim için varyantlarda da rekabetçi olarak biçimlendirebiliyoruz.

Product Image

Maksimum güvenlik, yolcu ve yük taşımacılığında büyük önem taşır. Yüksek kalite standartlarımız ve güvenilirliğimiz nedeniyle, yıllardır demiryolu sektörüne farklı montaj bileşenleri tedarik ediyoruz. Standardizasyon sistemimiz sayesinde önemli masraflarda tasarruf edilebilir.

 Product Image

DIN 508'in standart alanında veya bireysel çözüm fikirlerinizin uygulanması için en iyi bağlantı elemanlarını nosta'da bulabilirsiniz. Ürünlerimiz hemen hemen pazardaki tüm montaj sistemlerine uymaktadır. Dünya kalitesindeki ürünlerimiz için makine üretimi ve güneş enerjisi sektörü ana müşteriler arasında yer alıyor.

Product Image

Tailor-made üretiminde müşterilerimiz kendi tasarımına özel, karmaşık, kesin ve bireysel parçalarından önemli avantajlar kazanabilirler. Bunu, tek bir parçadan başlayarak kendi makine üretimlerimizden, makine ve test makinelerin yüksek hassasiyetli seri üretimine kadar gerçekleştirebiliyoruz.